TELEMONTER R19/1094

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1093
Obowiązki:budowa sieci telekomunikacyjnejWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane prawo jazdy kat. B
Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca