Vedoucí laboratoře: až 90.000,-, flex. pracovní doba

Index Nosluš

  • Hostivice, Středočeský
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Náplň práce:
Vášeň pro automobilový průmysl, pečlivost v práci a schopnost vést menši tým. To jsou klíčové atributy, které hledáme u našeho nového Laboratory Supervisora. Jestliže se cítíte být tím pravým kandidátem, který dokáže přinést výjimečné výsledky a vést své kolegy k úspěchu, pak je tato pozice právě pro vás. Připojte se k nám a staňte se se klíčovou součástí naší rostoucí společnosti!Náplní práce bude:
  • plánování a organizace práce oddělení
  • zajišťovat metrologii, dohlížet na včasnost kalibrace a servis měřicích přístrojů
  • účast na analýze příčin výrobních poruch
  • navrhovat nové metody a spolupracovat s QA manažerem
  • dodržovat zodpovědnost vůči BOZP, PO a ZP
A pokud se necítíte na vedoucí pozici, i tak nás kontaktujte, máme otevřenou pozici jako technik laboratoře!Nabízíme:
  • zajímavé mzdové ohodnocení - až 90.000 Kč
  • roční a věrnostní bonus
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost HO
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na jazykové a vzdělávací kurzy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • notebook, mobil i k soukromým účelům
  • závodní stravování - vlastní jídelna
  • stravný paušál
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost studijního volna
  • příspěvek na penzijní připojištění
Požadujeme:
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost metrologie, ISO 17025
  • praxe z automotive

JenPráce