IT specialista výrobní společnosti | Ostrava

Manpower

  • Ostrava, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Nabídka: Adekvátní mzda dle zkušeností kandidáta
25 dní dovolené
3 dny sick days
1 den home office v týdnu
Stravenkový paušal
Příspevěk na dojezd
Příspěvek na penzijní připojištění
Příjemná atmosféra
Možnost využití cizího jazykaNABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Popis pozice: Provádí běžnou servisní podporu, řízení služeb, HW, instalace SW, konfigurace LAN, správa uživatelských účtů, správa konektivity
Instalace systémových serverů a infrastrukturních systémů
Zpracování a sledování problémů ve vlastním Help Desku společnosti
Podpora na 1. a 2. úrovni
Požadavky: Do zaběhnuté výrobní společnosti hledáme IT specialistu, který podpoří IT tým v Ostravě. Kandidát se nesmí zaleknout běžné operativy kolem HW s SW společnosti, ale taky správy tiketů nejen z Ostravy, ale také z ostatních závodů společnosti (70% pracovní náplně). Těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení, super kolektiv a benefity společnosti.Vzdělání v oboru informatiky
Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
Praxe z výrobní společnosti velkou výhodou
AJ komunikativní (stačí lepší B1, hodně záležitostí se řeší písemně)
Samostatnost

Dobraprace