inżynier jakości

Randstad

  • Międzyrzecz, lubuskie
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Masz doświadczenie w pracy w dziale jakości? Praca ta sprawia Ci przyjemność i zależy Ci na dalszym rozwoju w tym kierunku? A dodatkowo znasz język angielski na poziomie komunikatywnym?Świetnie trafiłeś/trafiłaś!Dla jednego z naszych kluczowych klientów poszukujemy inżyniera jakości. Praca ta da Ci możliwość rozwinięcia skrzydeł i dalszego rozwoju w tym kierunku.Zapoznaj się z ofertą i aplikuj już dziś!inżynier jakości Nr ref.: 238/5/2024/JS/jobs.pl Międzyrzecz (lubuskie)Oferujemy
  • umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • szansę na rozwój zawodowy z możliwością zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia
  • wsparcie doświadczonych członków zespołu
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz lunchową
Zadania
  • analiza zatrzymań wewnętrznych i podejmowanie działań naprawczych i prewencyjnych
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów (zgodnie z metodą 8D)
  • samodzielne tworzenie dokumentacji jakościowej (instrukcji, procedur i innych)
  • samodzielne prowadzanie szkoleń dla inspektorów jakości, pracowników Działu Produkcji i pozostałych działów mających wpływ na ostateczną jakość wytwarzanych tub, zgodnie z funkcjonującym systemem szkoleń wewnętrznych
  • samodzielne prowadzanie audytów wewnętrznych procesu wytwarzania tub i funkcjonowania systemu zapewnienia jakości
  • sporządzanie tygodniowych i miesięcznych raportów dotyczących wyników jakościowych
Oczekujemy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz polskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera jakości
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość narzędzi jakościowych
  • znajomość Excela
  • zmysł techniczny
  • mile widziane podstawowe doświadczenie pracy w systemie SAP
  • samoorganizacja pracy i ustalanie priorytetów przydzielonych zadań i obowiązków,
  • samodzielność w podejmowaniu stanowiskowych decyzji
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl