Pomocnik Księgowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Biuro księgowe poszukuje pracowników na stanowisko pomoc księgowej na umowę o pracę/ zlecenie. Praca stacjonarna w biurze w Warszawie.Pomocnik KsięgowegoMiejsce pracy: WarszawaOpis stanowiska
  • księgowanie WB, faktur
  • potwierdzanie sald
  • prowadzenie korespondencji z zespołem pracującym zdalnie
  • elektroniczne układanie dokumentów - praca z programem księgowym
Wymagania
  • doświadczenie minimum rok pracy w systemie księgowym na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera, programów Excel, Word
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz kont księgowych
  • umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej
  • bardzo dobra komunikatywność
OferujemyForma zatrudnienia: Umowa o pracę / Umowa zlecenie.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Praca.pl

Podobne oferty pracy

  • Pracownik Działu Księgowego - bez doświadczenia

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    Zakres obowiązków: Kontrola rozliczeń, Wystawianie i modyfikacja wystawionych faktur, Obsługa polecenia zapłaty + uzgodnienie salda, Realizacja przebiegu płatności w systemie,…
    • 19 dni temu
  • Pracownik Działu Księgowego - bez doświadczenia

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 19 dni temu
  • Pracownik Działu Księgowego - bez doświadczenia

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 27 dni temu