Obsluha tavící pece | Nástup Ihned | Mošnov

Comac Jobs

  • Mošnov, Moravskoslezský
  • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Nabídka: - nástupní mzda v průměru 33 000,- Kč
- po zaučení mzdy 40 000,-Kč
- Náborový bonus 10 000,-Kč
- prémiová složka až 7 600,- Kč
- příspěvek na dopravu
- stravenkový paušál
- 20 dnů dovolené + 5 dnů navíc
Popis pozice: - obsluha tavící pece na slévárně
- navážka materiálu
- kontrola daných postupů a pecí
- práce v teple
Požadavky: - platný průkaz na VZV
- zkušenost na obdobné pozici
- zodpovědnost
- fyzická zdatnost
Poznámka: V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na tel. 722 903 311 a zaslat svůj životopis přes odpovědní formulář.

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Obsluha tavící pece | VZV | Nástup Ihned | Mošnov

    Comac Jobs

    • Mošnov, Moravskoslezský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    O nás Zaujala vás v nadpise mzda až do výše 40.000Kč a říkáte si, že ještě k tomu i příspěvek na dopravu bude nějaký nesmysl? Ale my tohle opravdu nabízíme. Pokud hledáte stabili…
    • Před 14 dny
  • Obsluha tavící pece | Nástup Ihned | Mošnov

    Comac Jobs

    • Mošnov, Moravskoslezský
    • 35 000 - 45 000 Kč za měsíc
    Požadavky - platný průkaz na VZV - zkušenost na obdobné pozici - zodpovědnost - fyzická zdatnost Náplň práce - obsluha tavící pece na slévárně - navážka materiálu - kont…
    • Před 14 dny
  • Pracovník v sociálních službách - přímá péče

    Charita Studenka

    • Studénka, Moravskoslezský
    z: 10.4.2024 Možnost práce na plný úvazek 37,5 nebo 30 hod./týdně. nutný řidičský průkaz sk. B 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, čtvrtletní pré…
    • Před 1 měsícem