Angajăm Gestionari

Gi Group

  • Giurgiu
  • Permanent
  • Full-time
  • Acum 15 zile
Scurta descriere a companieiWe #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta. CerinteRECRUTĂM Gestionari pentru clientul nostru, o companie care se ocupă cu vânzarea online a unei game largi produse, precum echipamente IT, electronice, electrocasnice, articole de îngrijire personală, produse auto si altele.Locație: Joița, Giurgiu
Program de lucru: Luni-Duminică (5 zile lucrate cu 2 zile libere), 2 schimburiCerințe:
Experiență într-o poziție similară de cel puțin 1 an;
Operare PC, MS Office (Word Excel), e-mail - Outlook;
Gândire analitică și atenție la detalii. ResponsabilitatiResponsabilități:
Coordonarea fluxului de marfă în depozit;
Întocmirea și coordonarea fluxului de documente;
Comunicarea cu transportatorii și asigurarea respectării planului de încărcare;
Întocmirea lunară de centralizatoare privind activitatea din luna respectivă din depozit. Alte informatiiBeneficii:
Bonus de prezență 200 LEI net/lună;
Suma de 800 LEI/lună (tichete de masă + posibilitatea utilizării sumei neconsumate pe alte tipuri de tichete și vouchere);
Bonus productivitate până la 30% din salariu;
Spor de noapte, spor de weekend;
Asigurare transport;
Abonament medical;
Acces cantină.Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV. Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

Hipo.ro