Specjalista ds. Jakości

Animex

  • Kutno, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.
Specjalista ds. JakościGłówne zadania:
  • Kontrola jakości żywności i przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym;
  • Nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością;
  • Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych;
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej (raporty jakościowe, zapisy z przeprowadzonej kontroli).
Wymagania:
  • Samodzielność, zdolność analitycznego myślenia;
  • Zdolności organizacyjne, rzetelność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
  • Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji;
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • Znajomość GMP, GHP, HACCP - mile widziane;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia żywności, Towaroznawstwo, Bioinżynieria produkcji żywności lub pokrewne) lub średnie (technik żywienia lub pokrewne).
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowe;
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie;
  • Zakładowy Fundusz Socjalny.

Jobdesk.pl