Skladník/ce - Kutná Hora

SMERO, spol. s r.o.

  • Kutná Hora, Středočeský
  • 12 000 - 14 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Skladník - Kutná HoraJmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.Právě teď přijmeme šikovného člověka do našeho skladu v Kutné Hoře odkud začíná cesta kancelářských potřeb za novými majiteli.Pozice je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Zkrácený úvazek 4 hod. denně.Nástup je možný ihned a práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Pracovní doba bude od 12:30 do 16:30 hod.
  • Průměrná mzda 12 - 14 000,- hrubého měsíčně při polovičním úvazku 4 hod. denně
  • Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den).
  • Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
Co budete dělat:
  • Práce ve skladu - třídění, příjem, výdej a balení zboží.
  • Méně náročné pomocné práce ve skladu.
  • Udržovat pořádek ve skladu a v jeho blízkém okolí.
  • Balit zboží pro expedici.
  • V rámci skladu pracovat na PC.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
  • SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
  • Mzdu dostanete vždy včas.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den).
  • Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
  • Kartu do obchodního řetězce.
  • Volné víkendy a svátky.
  • Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.
  • Jaký je náš ideální kolega na tuto pozici:
  • Má uživatelskou znalost PC.
  • Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
  • Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ, pro nás je důležitý čistý trestní rejstřík.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Životopisy zasílejte kontaktní osobě Lenka Prokešová e-mail prokesova.l@smero.cz

SuperKariera

Podobné nabídky

  • Skladník VZV i bez průkazu I mzda od 27 000 Kč | zálohy

    Manuvia

    • Kutná Hora, Středočeský
    • 27 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Společnost se zabývá komplexním řešením logistických služeb Nakládka a vykládka kamionů Zásobování haly materiálem Obsluha VZV Příjem a výdej materiál…
    • Před 28 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Skladník

    SMERO, spol. s r.o.

    • Kutná Hora, Středočeský
    Skladník - Kutná Hora Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás …
    • Před 19 dny
  • Skladník

    SMERO, spol. s r.o.

    • Kutná Hora, Středočeský
    • 12 000 - 14 000 Kč za měsíc
    Požadavky Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Skladník - Kutná Hora Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potře…
    • Před 19 dny