ELEKTRYK/ELEKTRONIK/ELEKTROMECHANIK

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 11 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0571
Obowiązki:Elektryk/elektronik/elektromechanikWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Pozostałe wymagania:
  • uprawnienia SEP mile widziane
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro1@pressmedia.com.pl (z dopiskiem elektryk/elektronik/elektromechanik/Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca