Komisjoner- produkty spożywcze /Pracownik magazynu- NIEMCY

Klaver Sp. z o.o.

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Komisjoner- produkty spożywcze /Pracownik magazynu- Praca w NiemczechLokalizacja: Niemcy, Oldenburg
Zakres obowiązków:
- pakowanie towarów
- zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
- transport towarów za pomocą wózka elektrycznego
- sprawdzanie kompletności zapakowanych towarów
- praca z systemem Pick by Voice
Oczekiwania pracodawcy:
- prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna
Pracodawca oferuje:
- atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie
- niemiecka umowa o pracę
- zakwaterowanie, ubezpieczenie
- bezpłatna odzież i obuwie robocze
- możliwość pobierania zaliczek
- wsparcie polskiego koordynatora
Zainteresowana? Zadzwoń:
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Wiktoria + 48 570 901 913Więcej informacji znajdziesz na www.klaverteam.com oraz na FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca

Lento