BLACHARZ DEKARZ (NR 1069)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1069
Obowiązki:prace blacharsko-dekarskieWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 82A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Blacharz/ślusarz samochodowy,warsztat

    Persontura

    • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
    • 500-600 EUR miesięcznie
    Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Blacharz/ślusarz samochodowy,warsztat Obowiązki - naprawy powypadkowe samocho…
    • 19 dni temu
  • Blacharz/ślusarz samochodowy,warsztat

    Persontura

    • Pakość, kujawsko-pomorskie
    • 500-600 EUR miesięcznie
    Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Blacharz/ślusarz samochodowy,warsztat Obowiązki - naprawy powypadkowe samocho…
    • 19 dni temu