Sprzedawca - Łomża INTER-TEAM

Inter-Team

  • Łomża, podlaskie
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Zakres obowiązków
  • Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych z oferty firmy
  • Dobór części samochodowych według katalogów, programów sprzedażowych oraz dokumentacji technicznej pojazdów
  • Opieka nad stałymi oraz nowymi Klientami
  • Aktywne uczestniczenie w budowaniu oferty firmy
Oczekujemy
  • Znajomości branży motoryzacyjnej
  • Doświadczenia w pracy w obsłudze Klienta
  • Znajomości obsługi komputera i programów sprzedażowych
  • Zdolności łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, pakietu sportowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Fachpraca