operátor/ka výroby - montážní dělník/dělnice

  • Louny, Ústecký
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Změněno: 27.01.2024 v 05:00 ID: 18865733místo výkonu práce: Hitachi Astemo Czech, Velemyšleves - Minice 60, Průmyslová zóna Triangle
agenturní zaměstnání, 3 nebo 4 směnný provoz
náplň práce:
obsluha stacionárních strojů a zařízení,
práce se záznamovou dokumentací
požadujeme:
samostatnost , spolehlivost, pečlivost při práci
ochota pracovat ve směnném provozu
zdravotní způsobilost
praxe na obdobné pozici výhodou
stravné, dovolená 25 dnů,příspěvek na dopravu, příspěvek na praní oděvů, docházkový bonus, kvalifikační bonus, výkonnostní bonus, nárok na 13. mzdu po odpracovaných 6 měsících
kontakt: 721976762 - po-pá od 9,00 do 11,00 hod, e-mail: agentura@rapasol.cz
pracovní poměr od: 20.03.2024, mzda: 20000Obor činnosti: Typ: Úřad práce Vzdělání: ZŠ

AVÍZO