Pracownik produkcji/ monter - 5300 zł/brutto + premie - Płochocin

JAGA Recruitment

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • 5 300 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).Aktualnie prowadzimy rekrutację dla firmy zajmującej się produkcją opakowań wykorzystywanych w sektorze spożywczym.Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownika produkcji - Montażysty cylindrów
Miejsce pracy: Płochocin k. stacji PKPPracownik produkcji/ monter - 5300 zł/brutto + premie! - PłochocinMiejsce pracy: Ożarów MazowieckiOferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, dodatek nocny, płatne nadgodziny 50%, 100%).
  • Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5300 zł brutto. (33 zł/brutto na godzinę)
  • Premia obecnościowa: kwartalna do 550 zł brutto wypłacana przez 3 kwartały oraz roczna do 1850 zł brutto.
  • Premia wydajnościowa roczna do 4000 zł brutto.
  • Premia w wysokości do 30% przyznawana osobom pracującym w systemie 4 brygad.
  • Pracę w systemie 3 zmian lub 4 brygad w godzinach (6-14,14-22,22-06).
  • Możliwość wyrobienia uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT w trakcie pracy.
  • Wyposażenie w niezbędną odzież roboczą.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (blisko stacji PKP).
  • Realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę po 4 przepracowanych miesiącach.
  • Prywatną opiekę medyczną (po zatrudnieniu przez Firmę).
  • Spotkania integracyjne.
  • Karty i upominki świąteczne.
Zadania:
  • Czynności produkcyjne polegające na obsłudze maszyn drukujących.
  • Montaż i demontażu cylindrów zgodnie z planem produkcji.
  • Dostarczanie cylindrów oraz surowców potrzebnych do produkcji.
  • Bieżąca kontrola jakościowa produktów i materiałów produkcyjnych.
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Silna motywacja do pracy.
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych. (nie jest to warunek konieczny)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.