Brigádník/ce - Lipník nad Bečvou

Rabbit Trhový Štěpánov

  • Lipník nad Bečvou, Olomoucký
  • 130,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny. A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet. Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Mimo otevírací dobu provádí celý kolektiv sanitaci řeznictví.
Kontakt
Javorková Světlana
Telefon: 725 591 119 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: svetlana.javorkova@rabbit.cz
Adresa:Náměstí T.G.M. 3
Lipník nad Bečvou
75131
Pozice: Brigádník/ce - Lipník nad Bečvou
Místo pracoviště:
Pracovní doba / směnnost: 2 směny
Směnnost:Pracovněprávní vztah: DPP
Vzdělání: základní Pracovní poměr: Pracovní smlouva
Hodinová mzda: 130 Kč / hod
Benefity
Možnost zkráceného úvazku
Volná místa přímo v centru města
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Nestereotypní a zajímavá práce
Školení (profesní rozvoj)
Flexibilní pracovní doba
Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
Časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
Požadujeme: Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru – VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování
Spolehlivost
Samostatnost
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
potvrzení od lékaře