Vodja prodaje velikim kupcem in najema vozil

Profil

  • Osrednjeslovenska
  • Nedoločen čas
  • Polni delovni čas
  • 21 dni nazaj
Vodja prodaje velikim kupcem in najema vozilNaš naročnik je uspešno, mednarodno podjetje z dolgoletno prisotnostjo na slovenskem tržišču, ki se ukvarja z uvozom in veleprodajo priznane blagovne znamke osebnih vozil. Zaradi širitve poslovanja v ekipo vabijo novega sodelavca na delovno mesto:VODJA PRODAJE VELIKIM KUPCEM IN NAJEMA VOZILPričakujemo prijave kandidatov, ki izpolnjujejo naslednje pogoje oz. pričakovanja:
  • najmanj V. stopnja izobrazbe ekonomske, strojne ali druge ustrezne smeri,
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj iz avtomobilizma, specifično prodaje vozil (zaželeno tudi dela z rabljenimi vozili),
  • dobre komunikacijske in prodajne veščine - umirjen, a asertiven komunikacijski stil,
  • sposobnost učinkovitega pogajanja,
  • doslednost, samoiniciativnost,
  • poštenost, zanesljivost in iznajdljivost,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • aktivno poznavanje programskega paketa MS Office ter
  • vozniški izpit B kategorije.
Delovne naloge in odgovornosti so mdr.:
  • priprava baze velikih kupcev, upravljanje, redna nadgradnja in osveževanje baze,
  • aktivno pridobivanje velikih kupcev, vključno z rent-a-car in pan-evropskimi pogodbeniki ter skrb za njihovo pridobivanje prek pooblaščenih partnerjev (lead in CRM management),
  • proaktivno terensko trženje vozil poslovnim uporabnikom, vključujoč ponudbe, testne vožnje, sklepanje pogodb ipd.,
  • sodelovanje pri pripravi načrta ter standardov ter kontrola izvedbe aktivnega trženja vozil poslovnim uporabnikom s strani pooblaščene mreže,
  • osveževanje in preoblikovanje politike prodaje velikim kupcem in drugih programov za velike kupce,
  • informiranje mreže pooblaščenih trgovcev glede prodajnih pogojev za velike kupce ter prenos prodajne podpore pooblaščenim trgovcem,
  • spremljanje in nadzor poslovanja pooblaščenih partnerjev ter specialistov za velike kupce in gospodarska vozila,
  • izvajanje marketinških aktivnosti na področju B2B s strani pooblaščenih partnerjev v sodelovanju z marketingom,
  • skrb za program branded operativnega lizinga,
  • pospeševanje prodaje vozil pooblaščenim trgovcem in končnim kupcem, posebej v primeru paketnih poslov ter sodelovanje pri oblikovanju prodajnih planov podjetja,
  • vodenje evidence izposoje testnih vozil iz flote za velike kupce v modulu za najem vozil, skrb za posebne paketne posle (priprava ponudb, cenikov, sprejemanje naročil, spremljava izvedbe ter stalen kontakt s strankami) in spremljanje količin zaloge novih vozil za potrebe flotne prodaje
  • opravljanje drugih del in nalog v skladu z navodili direktorja oddelka (tudi njegovo nadomeščanje) ali generalnega direktorja.
K sodelovanju vabimo ambiciozne osebe, ki dobro poznajo avtomobilsko panogo in želijo prispevati k nujnim spremembam nastopanja na trgu in posledično doseganju še boljših prodajnih rezultatov. V kolikor se prepoznate v zgornjem opisu, vas vabimo, da svojo prijavo z življenjepisom pošljete na spodnji elektronski naslov.

Profil