Magazynier / Operator wózka widłowego (wysoki skład)

Raben Group

  • Lublin, lubelskie
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Dołącz do naszego zespołu jako:Magazynier / Operator wózka widłowego (wysoki skład)Miejsce pracy: LublinZłapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie​ podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanych uprawnień plus miesięczna premia;
  • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, karty zniżkowe na paliwo, karty Sim dla Ciebie i rodziny w atrakcyjnej cenie, itp.;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia.
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i kompletacja zleceń zgodnie ze standardami i przyjętymi procedurami firmy;
  • Praca na wózkach widłowych w tym obsługa regałów wysokiego składowania;
  • Rozładunek i załadunek towaru;
  • Przepakowanie, etykietowanie i foliowanie asortymentu;
  • Praca na systemie magazynowym przy użyciu skanera;
  • Dbałość o parametry jakościowe.
Nasze wymagania:
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania;
  • Cechuje Cię uczciwość, sumienność, punktualność, dyspozycyjność;
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu i kompletacji zleceń w magazynie;
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć;
  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie zmianowym;
  • Posiadasz uprawnienia UDT IIWJO lub IWJO.
Mamy drive do rozwoju!To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy - wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Raben Group