Prodejce nových vozů

HYUNDAI LXM motors s.r.o.

  • Nový Jičín, Moravskoslezský Starý Jičín, Moravskoslezský
  • 50 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Obsah inzerátu:z:10.4.2024 Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC Zájem o automobilovou problematiku Zkušenosti v oblasti automobilového obchodu výhodou Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti Časová flexibilita Iniciativní a samostatná osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků Řidičský průkaz: B Praxe v oboru výhodou Zkoušky ke spotřebitelskému úvěru, zkoušky k pojištění výhodou Nabízíme: Platové ohodnocení v závislosti na realizovaných prodejích, provizní systém Možnost seberealizace v prostředí značkové sítě Perspektivu profesionálního růstu Příjemné a moderní pracovní prostředí Služební vůz telefon, notebook Stabilní zázemí s 20 letou historií Náplň práce: Prodej vozů MG Prodej finančních produktů (úvěr, leasing, pojistka) Logistika a příprava nových vozů Obsluha stávajících zákazníků, aktivní vyhledávání nových kontaktů Nástup: Ihned nebo do 1.5.2024 Služební vůz, služební telefon, notebook

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Prodejce nových vozů

    HYUNDAI LXM motors s.r.o.

    • Starý Jičín, Moravskoslezský
    • 30 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z:10.4.2024 Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC; Zájem o automobilovou problematiku ; Zkušenosti v oblasti automobilového obchodu výhodou; Velmi dobré …
    • Před 15 dny
  • Prodejce nových vozů

    HYUNDAI LXM motors s.r.o.

    • Starý Jičín, Moravskoslezský
    z:10.4.2024 Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC; Zájem o automobilovou problematiku ; Zkušenosti v oblasti automobilového obchodu výhodou; Velmi dobré komunikační a …
    • Před 15 dny