operator / operatorka maszyn

Randstad

  • Radom, mazowieckie
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Masz doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych? Chciałbyś/abyś się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje w kierunku mechanicznym? Aplikuj!Miejsce pracy: Radom [centrum]Nie wymagamy dyplomu mechanika - poszukujemy praktyków. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń na numer podany w ogłoszeniu lub napisz SMS - oddzwonię i opowiem Ci o pracy.operator / operatorka maszyn Nr ref.: 45/2/2024/AC/jobs.pl Radom (mazowieckie)Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat - bezpośrednio u pracodawcy!
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia od 5500 brutto
  • premię roczną, tzw. "trzynastkę"
  • dodatek do pory nocnej w wysokości 40 % tj. 10 zł do każdej godziny nocnej
  • premię świąteczną
  • obiady na stołówce pracowniczej (dwudaniowy obiad za 8 zł na miejscu i na wynos)
  • dofinansowanie do wypoczynku, tzw. „grusza”
  • prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • rozwój zawodowy - dostęp do szkoleń dopasowanych do Twoich potrzeb
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
Zadania
  • nadzorowanie i obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizacja planu produkcji
  • diagnoza, która pozwali szybko zlokalizować i rozwiązać problem
  • zgłaszanie awarii do działu utrzymania ruchu
  • dbałość o zachowanie zasad BHP
Oczekujemy
  • pasji do naprawiania i doskonalenia maszyn
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze różnych rodzajów maszyn
  • dyspozycyjności do pracy 3 zmianowej/4 brygadowej po 8 godzin (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolne)
  • chęci do współpracy z zespołem i chęć ciągłego rozwoju
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl