Pracownik Gospodarstwa/Opiekun zwierząt

HR Sigma

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Obowiązki:
  • Codzienna opieka nad trzodą chlewną, w tym karmienie, napajanie itp.
  • Nadzór nad warunkami hodowli i zapewnienie odpowiednich warunków środowiskowych dla zwierząt
  • Zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa pracy i higieny osobistej
Wymagania:
  • Chęć pracy i zamiłowanie do zwierząt
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu rolniczego
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 6-14,14-20
  • Prawi jazdy na traktor będą dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z trzodą chlewną będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie rolniczej
  • Przyjazne warunki pracy i atmosferę w zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email lucja.rzeszutek@hrsigma.plKlauzula RODO:W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

InfoPraca