Strážný/á/Vrátný/á-Mzda 150 Kč/h-vhodné pro OZP-Chrášťany

M2C

  • Chrášťany, Jihočeský
  • 150,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 13 dny
Náplň práce:
  • Ochrana a ostraha majetku klienta
  • Kontrola oprávněnosti vstupu do objektu
  • Výdej klíčů
  • Kontrola zaměstnanců při odchodu
  • Obsluha vjezdové vrátnice a výjezdové vrátnice
  • Práce ve stoje, nebo střídavě v sedě a ve stoje
  • Evidence vjezdů a výjezdů
Požadavky:
  • Chuť pracovat
  • Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
  • Mzdu na DPP 150 Kč/h
  • Práci vhodnou i pro OZP
  • Směny PO - PÁ noční směny 20:00 - 8:00 hod., SO - NE denní/noční
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Možnost týdenních výplat
  • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
  • Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
  • Výroční odměny
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včasKontakt:Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Práce u nás.cz