Magacioner na prijemu (m/ž)

Univerexport

  • Zlatiborski okrug
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 22 dana
Mi Vam nudimo:
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnom okruženju
Obezbeđujemo po zakonu:
  • Neto zaradu od 63.000- 65.000 dinara za redovan rad
  • Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
Opšti uslovi:
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Afinitet za rad sa ljudima i rad u timu
  • Poželjno iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima
Opis posla:
  • Precizno i efikasno obavljanje aktivnosti prijema, briga o rokovima upotrebe proizvoda, skladištenje i izdavanje robe
  • Održavanje higijene i urednosti magacinskog prostora, adekvatno čuvanje i skladištenje robe u magacinskom prostoru, briga o njenoj ispravnosti
  • Pripremanje i izlaganje robe u prodajni prostor
Svi zainteresovani kandidati treba da dostave svoju prijavu.GradoviZlatiborPozicije poslaMagacioner na prijemu (m/ž) 1Kategorije
  • Transport i logistika
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Poslovi rs