CZYŚCICIEL BASENÓW/ PRACOWNIK PORZĄDKOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Sandomierz, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0353
Obowiązki:- praca przy czyszczeniu basenów z zewnątrz i wewnątrz
- prace porządkowe przy basenachWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Czyściciel basenów pływackich
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Miejsce pracy: Krakowska 36 E, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą:- tel: 515 167 812- e-mail: restauracjagrillsolo@wp.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca