Řidič nákladního automobilu v RV

Zemedelsko-obchodni druzstvo Zichlinek

  • Žichlínek, Pardubický
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B,C,E
- vzdělání v zemědělském oboru výhodou
- praxe v oboru vítána
- časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, Benefit Plus, prémie
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Grmela Milan, tel.: 606 194 942, e-mail: mgrmela@zod.cz

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Řidič nákladního automobilu v RV

    Zemedelsko-obchodni druzstvo Zichlinek

    • Žichlínek, Pardubický
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přív…
    • Před 15 dny
  • Řidič/ka nákladního vozidla, ŘP skup. C

    ADRO CZ s.r.o.

    • Moravská Třebová, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: stabilní a pravidelná práce řidiče nákladního vozidla POŽADAVKY: dopravně psychologické vyšetření, finanční a právní bezúhonnost, nutná praxe, spolehlivost,chuť praco…
    • Před 2 měsíci
  • Řidič/střídač - rozvozce obědů

    Zemedelsko-obchodni druzstvo Zichlinek

    • Žichlínek, Pardubický
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Nástup možný ihned Řidič - STŘÍDAČ - rozvozce obědů, 14denní turnus. Jedná se o zkrácený úvaz…
    • Před 26 dny