Wypełnianie prostych i krótkich wniosków ok 5-7 tys zł miesięcznie

klaudia cesarz

  • Bochnia, małopolskie
  • 5 000-7 000 PLN miesięcznie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Współpracujemy z polską firmą, powstałą w 2008r z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z obsługą klienta w branży reklamowej w trybie zdalnym.Obowiązki:
  • reklama oraz promocja produktów,
  • nawiązywanie i budowanie dobrych kontaktów z potencjalnymi klientami,
  • obsługa klienta poprzez różne kanały komunikacji (np. mail, czat)
  • udzielanie informacji na temat produktów i usług
  • tworzenie narzędzi reklamowych dla lepszych wynków
Wymagania:
  • dobra obsługa komputera
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
Oferujemy:
  • szkolenie wstępne oraz pełne wsparcie w procesie adaptacji
  • szkolenia i opiekę prowadzoną przez doświadczonych trenerów
  • elastyczny grafik pracy
  • system premiowy
  • gotowe narzędzia do pracy,
  • możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej
Mile widziane osoby uczące się, ale nie tylko.Osoby zainteresowane prosimy o kierowanie wiadomości na maila, lub kontakt na fbwww.facebook.com/klaudiacesarz

Jobdesk.pl

Podobne oferty pracy

  • Specjalista ds. Marketingu, powiat bocheński

    HR Project Sp zoo

    • Bochnia, małopolskie
    Zakres obowiązków: Opracowywanie strategii mediów społecznościowych w celu zwiększenia zaangażowania i świadomości marki; Tworzenie regularnych postów, treści wideo i grafik do …
    • 22 dni temu
  • Specjalista ds. marketingu, powiat bocheński

    HrProject

    • Bochnia, małopolskie
    Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej w Nowym Wiśniczu prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalista ds. marketingu. Zakres obowiązków: Opracowywanie strategii mediów spo…
    • 18 dni temu
  • Specjalista ds. Marketingu, Nowy Wiśnicz

    HR Project Sp zoo

    • Nowy Wiśnicz, małopolskie
    Zakres obowiązków: Opracowywanie strategii mediów społecznościowych w celu zwiększenia zaangażowania i świadomości marki; Tworzenie regularnych postów, treści wideo i grafik do …
    • 22 dni temu