Asistent/ka prodeje

Turbo Pizza

  • Humpolec, Vysočina
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu.
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost.Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Asistent prodeje (ž/m)

    Kaufland

    • Humpolec, Vysočina
    • 29 000 Kč za měsíc
    Externí inzerce Hledáme zaměstnance na dopékání pečiva nástupní mzda 29 000 Kč, po 1. roce ti ji navýšíme na 30 000 Kč a po 2. roce na 31 000 Kč na obslužné pulty (kratší ú…
    • Před 1 měsícem
  • Asistent prodeje (ž/m) - Humpolec

    Kaufland

    • Humpolec, Vysočina
    • 23 250 - 31 000 Kč za měsíc
    Hledáme zaměstnance na dopékání pečiva nástupní mzda 29 000 Kč, po 1. roce ti ji navýšíme na 30 000 Kč a po 2. roce na 31 000 Kč na obslužné pulty (kratší úvazek - 30 hod./tý…
    • Před 14 dny
  • Asistent/ka prodeje

    Turbo Pizza

    • Humpolec, Vysočina
    • 27 000 Kč za měsíc
    Požadavky Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Náplň práce Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu. Požadujeme: zejmé…
    • Před 2 dny