Inženýr kvality | tachov

Grafton

  • Tachov, Plzeňský
  • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
Nabídka: * Dovolená 5 týdnů
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Závodní stravování / stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Kafetérie
Popis pozice: Pohybujete se v oblasti výrobní kvality a hovoříte k tomu plynule anglicky nebo německy? Přidejte se k nám! Hledáme šikovného inženýra výrobní kvality, jehož náplní práce bude:
  • zajišťování výrobních procesů a dokumentace
  • podpora při zavádění nových výrobků
  • zajištění školení zaměstnanců v oblasti kvality
  • sledování a analýza kvalitativních ukazatelů
  • identifikace a korekce procesních vad v průběhu výroby a oprav
Požadavky: * min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni B1
  • praxi inženýra kvality alespoň 2 roky
  • znalost nástrojů FMEA, 8D, Ishikawa, 5P, PPAP
  • úroveň práce s technickou dokumentací na denní bázi
  • orientaci v ISO 9001
  • znalost MS OFFICE

Dobraprace