Inžinier / Inžinierka kvality s potenciálom na vedenie tímu

Manpower

  • Veľký Krtíš, Bánskobystrický kraj
  • 1 300 € za mesiac
  • Plný úväzok
  • Pred 1 mesiacom
  • Bez námahy pošlite žiadosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednostiMáte skúsenosti v oblasti kvality vo výrobnom priemysle? Radi by ste svoje zručnosti využili aj pri vedení menšieho tímu? Ak hľadáte novú výzvu, neváhajte nám poslať váš životopis. Radi si s vami ponuku prejdeme bližšie. - vedenie tímu na oddelení kvality ( 5 pracovníkov ), kontrola dochádzky - riešenie technických záležitostí ohľadom kvality vo výrobe - komunikácia v anglickom jazyku so zákazníkmi a dodávateľmi - riešenie reklamácií - implementácia zlepšení na oddelení kvalityZamestnanecké výhody a benefity13ty a 14ty plat po splnení kritérií príspevok na dopravu zabezpečené ubytovanie v prípade relokácie zabezpečené stravovanie alebo stravovacia karta rozvojové školenia pre zamestnancov regeneračný benefit - plaváreň a posilňovňaPožiadavky na zamestnancaÚroveň vzdelaniavysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňaVzdelanie v odboretechnický, strojárskyJazykové znalostiAnglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)Počet rokov praxe2Prax na pozícii/v oblastiinžinier kvality, quality engineerVodičský preukazBOsobnostné predpoklady a zručnostiznalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni znalosť štandardov ISO9001, ISO50001 relevantné skúsenosti na obdobnej pozíciiInformácie o výberovom konaníPočet voľných pracovných miest1Stručná charakteristika klientaBližšie informácie budú poskytnuté vybraným kandidátom.Hlavná oblasť pôsobenia klientaOstatná priemyselná výrobaKontaktná osoba: Bianka Fallová

Manpower