Přijímací servisní technik - v týmu pohodových profíků; Příbram

Mountfield

  • Příbram, Středočeský
  • 35 000 - 38 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
  • Snadno podejte žádost
Co Tě u nás čeká:
  • Staneš se součástí servisního střediska se skvělým šéfem.
  • Zvládneš přijmout zakázku od zákazníka i nabídnout vhodné příslušenství, tady je to hodně o komunikaci se zákazníkem.
  • Bez vedení pokladny a příjmu plateb od zákazníků to nepůjde.
  • Vyřídíš servisní dotazy zákazníků a odborně jim poradíš.
  • Při objednávání náhradních dílů jsi pravou rukou vedoucího servisního střediska.
  • Rok začíná posezónní prohlídkou strojů. Většinou se jedná o jednoduché opravy, prostě aby byl stroj bezvadně připravený na sezónu. Když pak zákazník vezme za startovací šňůru a sekačka naskočí na 1. pokus, tak je to naše vizitka dobře odvedené práce. Jsme v tom vážně dobří, průměrný termín na vyřízení zakázky máme pod 10 dní. I u nás někdy řešíme reklamace. U nich se snažíme být ještě rychlejší. To je jasný, jde nám o spokojeného zákazníka. Takže rychle identifikovat závadu, zajistit si potřebný díl a rychle opravit.
  • Umíme opravit téměř cokoli, každý člen týmu je odborník na něco jiného.
  • Můžeš se spolehnout na podporu zkušeného týmu.
Co by Ti nemělo chybět:
  • Komunikace se hodí při domluvě se zákazníkem i kolegou z prodejny.
  • Nezalekneš se problémů, baví Tě práce s lidmi i obsluha zákazníků.
  • Příjem zakázek v interním systému a nutná administrativa bude Tvou denní rutinou.
  • Vzdělání v oboru opravář zemědělských strojů, slaboproud, autoelektrikář nebo příbuzných oborech bude Tvou výhodou.
  • Bez řidičského průkazu skupiny B nemůžeš odvézt zboží k zákazníkovi.
  • Praxe na pozici přijímacího servisního technika Tvé zaučení usnadní.
Co u nás získáš:
  • Měsíční mzdu po zapracování až 36.500 Kč.
  • Pracovat budeš v čistém a moderním servise.
  • Káva a nápoje jsou pro Tebe k dispozici během celé pracovní doby.
  • Stabilitu a zázemí firmy s dominantním postavením na českém trhu.
  • Vše potřebné Tě naučíme, Tvé znalosti prohloubíme.
  • 4 týdny dovolené a 1 týden mimořádného volna v období Vánoc navíc.
  • Máme pro Tebe celou řadu benefitů: Stravenky v hodnotě 150,- Kč, slevy na výrobky a služby Mountfield, výhodné mobilní paušály i pro rodinné příslušníky, příspěvek na sport formou MultiSport karty nebo půjčování elektrokol za velmi výhodných podmínek. Můžeš využít rekreační zařízení společnosti v Peci p. Sněžkou i u moře v Chorvatsku a spoustu dalších zajímavých benefitů.
  • Získáš zaměstnání na HPP.
Ostatní informace:
  • Pracoviště - prodejní centrum Mountfield Příbram.
  • Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.
  • Rovné příležitosti a dodržování zákonných předpisů – to je naše priorita v náborovém procesu.
Pokud jsme Tě zaujali tak neváhej a pošli nám svůj životopis. Vše ostatní Ti rádi řekneme na osobním pohovoru.Těšíme se na spolupráci 🤝.

Mountfield

Podobné nabídky

  • Přijímací technik/technička

    DRUPOL autodruzstvo

    • Příbram, Středočeský
    Pozice: Přijímací technik/technička Kontakt: Chýle Miroslav, tel.: 725 708 501, e-mail: chyle@drupol.cz První kontakt we-mailem nebo telefonicky. Požadavky: ŘP sk. B, znalost p…
    • Před 1 měsícem
  • Řidiči sk. B + E (servisní technici)

    WC Servis s.r.o.

    • Rožmitál pod Třemšínem, Středočeský
    • 40 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Pozice: Řidiči sk. B + E ( servisní technici ) Kontakt: Kovář Jan, tel.: 774 568 040, e-mail: kovar@wcservis.cz První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Hledáme do…
    • Před 27 dny