Uklízeč/ka - HPP - Mzda 116,10 Kč/h - Mohelnice

M2C

  • Mohelnice, Olomoucký
  • 116,10 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 30 dny
Co říká M2C o poziciCo vám v M2C zaručíme? Zázemí silné a stabilní firmy, pravidelnou mzdu a tým skvělých lidí kolem vás. Hledáme do našich řad stále nové kolegy, kteří zajistí perfektní čistotu a úklid prostor našich klientů. Je pro vás pečlivost a spolehlivost samozřejmostí? Přidejte se k M2C!
Náplň práce:
  • Úklidové práce v průmyslovém areálu
Požadavky:
  • Fyzická zdatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe - výhodou
Nabízíme:
  • Mzdu 116,10 Kč/h na HPP
  • Práci od pondělí do pátku, 7,5 hodiny denně
  • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
  • Příspěvek na stravování
  • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
  • Zvýhodněné volání O2
  • MultiSport kartu
  • Výroční odměny
  • Happy days
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včasKontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Práce u nás.cz