Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (m+ž)

POSMAYSPOL s.r.o.

  • Litvínov, Ústecký
  • 27 000 - 32 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
POSMAYSPOL s.r.o. nabízí volné pracovní místo v oboru výroby a provozu na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (m+ž). Práce na plný úvazek ve dvousměnném provozu. Pracovní poměr s ohodnocením od 27 000 do 32 000 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je Základní + praktická škola. Místem pracoviště je POSMAYSPOL s.r.o., okres Most. Pozice je vhodná i pro absolventy. Nástup možný od 15.5.2024. Další informace vám poskytne Ing. Gabriela Hájková, tel.: 775 906 889, e-mail: g.hajkova@posmayspol.cz.Poznámka zaměstnavateleSeřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (m+ž)- obsluha stroje, zakládání kovových výrobků do strojů
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat ve dvousměnném provozuHLÁSI SE: Hájková Gabriela Ing., tel.: 775 906 889, e-mail: g.hajkova@posmayspol.czInformace o pracovním místěZaměstnavatel:
Místo výkonu práce:
Platové ohodnocení: 27 000 – 32 000 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Minimální počet hodin týdně: 37.5
Pracovní poměr: Od 15.5.2024
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouvaPrvní kontaktKontaktní osoba: Ing. Gabriela Hájková, jednatel
Telefon: 775 906 889
E-mail:Referenční číslo ÚP: 29301360749
Poslední aktualizace: 29. 4. 2024

Práce Most

Podobné nabídky

  • Obsluha strojů na balení, plnění a etikování

    Polypak s.r.o.

    • Újezdeček, Ústecký
    • 21 300 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: pracovitost spolehlivost odpovědnost manuální zručnost znalost RJ výhodou 1 rok práce se stroji Roll-o-Matic nebo Kung-Hsing podmínkou V případě …
    • Před 25 dny
  • Vedoucí směny + obsluha a seřízení CNC strojů

    Victory Czech, s.r.o.

    • Újezdeček, Ústecký
    • 32 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce CNC stroje, lisovna Nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody - stravenkový paušál Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 8:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem Podobné na…
    • Před 13 dny
  • Vedoucí směny + obsluha a seřízení CNC strojů

    Victory Czech, s.r.o.

    • Újezdeček, Ústecký
    CNC stroje, lisovna Nástup možný ihned Zaměstnanecké výhody - stravenkový paušál Hlásit se telefonicky Po až Pá v době 8:00 - 15:00 hod. nebo e-mailem…
    • Před 1 měsícem