Obsluha NC strojů - Zlín 28 000 až 35 000 Kč/měs

Abzakovo

  • Zlín, Zlínský
  • 28 000 - 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
Nabídka: Mzda 28 000 až 35 000 Kč/měs.
5 týdnů dovolené.
Práce na dvě směny.
Směny od pondělí do pátku.
Stabilní a dlouhodobá spolupráce.
Neformální akce a firemní večírky.
Vzdělávací kurzy pro váš rozvoj.
Příspěvek na stravování (77 Kč/den).
Příspěvek na penzijní připojištění.
Zvýhodněné mobilní tarify pro vás a vaše blízké.
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí.
Možnost kariérního růstu.
HPP.
Nástup IHNED.
Popis pozice: Obsluha a programování NC strojů.
Kontrola kvality výrobků a provádění potřebných úprav.
Údržba a čištění strojů.
Požadavky: Základní znalost obsluhy obráběcích strojů.
Vzdělání v oboru a nebo praxe se stroji výhodou.
Poznámka: Pokud máte zájem, odpovězte nám přes inzerát nebo zavolejte na tel. číslo 773 666 941, naše HR specialista Ivanna se s Vámi spojí.

Dobraprace