Obsluha konvečního soustruhu nebo brusky až 250,-/h + ubytování

Markmont s.r.o

  • Žďár nad Sázavou, Vysočina
  • 250,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Obsluha klasického soustruhu nebo bruskyHledáme kolegy do strojírenské výroby pro obsluhu klasických soustruhů či brusek v okrese Žďáru nad Sázavou (30 km od Brna) s možností ubytování.ABSOLVENTY RÁDI ZAUČÍME !Náplň práce:
  • soustružení a vrtání strojních součástí nebo obsluha brusek. Rádi Vás ve výrobě zaučíme .
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Základní údržba strojů.
Co od Vás očekáváme:
sou strojního zaměření
praxe ve strojním oborů
Nebo zkušenost při obsluze klasických soustruhů
Ochota pracovat ve 3 směnném provozu (volné víkendy).Co Vám můžeme nabídnout
Dlouhodobou spolupráce na HPP
Možnost kariérního růstu
Možnost ubytování v blízkosti pracoviště - hrazené
Možnost záloh
5 týdnů dovolenéHodinová mzda:
až 250 Kč / hod. dle pracovního zařazení
+ 5000 Kč náborový příspěvek, hrazené ubytováníPro více informací nám zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu plzen@markmont.eu nebo nás kontaktujte na tel.: +420 777 743 051 či bezplatné lince na čísle :+420 800 50 50 40Vzhledem k zajištěném ubytování, tímto oslovujeme všechny uchazeče ze všech regionů ČR a SR. Těšíme se na spolupráci!Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Dobraprace