Prodavač/ka potravinářského zboží

RABBIT Trhovy Stepanov a.s.

  • Lipník nad Bečvou, Olomoucký Přerov, Olomoucký
  • 130,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 29 dny
Obsah inzerátu:Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami, příjemné vystupování

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Prodavač/ka potravinářského zboží

    • Lipník nad Bečvou, Olomoucký
    Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost, zdravotní způ…

    Náplň práce Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se, vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), trestní bezúhonnost,…
  • Prodavač/ka smíšeného zboží

    Vu An s.r.o.

    • Hranice, Olomoucký
    Náplň práce: prodej zboží, vyskládání, vystavování, třídění a zjišťování jakosti zboží, přijímání plateb, komunikace se zákazníky, předvádění zboží zákazníkům Požadavky: spoleh…
    • Před 1 měsícem