Mechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek transportowy

Gi Group

  • Szczawno-Zdrój, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Praca dla Mechaników w Dziale Utrzymania Ruchu.Umowa o pracę, premie miesięczne, dodatek transportowy.Miejsce pracy: ŻarówMechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek transportowyNumer referencyjny: 9465Miejsce pracy: Szczawno-ZdrójZadania:
  • bieżące naprawy maszyn, ustalanie przyczyn awarii
  • przeglądy okresowe oraz konserwacja maszyn
  • prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, hydrauliki, pneumatyki
  • uprawnienia SEP do 1 kV
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • system premiowy
  • dodatek transportowy
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Gi Group

Podobne oferty pracy

  • Mechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek transportowy

    Gi Group

    • Szczawno-Zdrój, dolnośląskie
    Zadania: bieżące naprawy maszyn, ustalanie przyczyn awarii przeglądy okresowe oraz konserwacja maszyn prowadzenie dokumentacji Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym…
    • 22 dni temu
  • Mechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek transportowy

    Gi Group

    • Wałbrzych, dolnośląskie
    Praca dla Mechaników w Dziale Utrzymania Ruchu. Umowa o pracę, premie miesięczne, dodatek transportowy. Miejsce pracy: Żarów Mechanik Utrzymania Ruchu | premie | dodatek tran…
    • 22 dni temu
  • Technik - Mechanik Utrzymania Ruchu

    Jobhouse

    • Wałbrzych, dolnośląskie
    W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik - Mechanik Utrzymania Ruchu Wałbrzych…
    • 27 dni temu