Senior IT mérnök

ACPS Automotive

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 29 napja
  • Windows Server, Active Directory rendszerek menedzselése, veeam mentés felügyelete
  • Aruba és Ubiquity hálózat menedzselése
  • A számítógépes rendszerek, szoftver-beállítások felügyelete, karbantartása L2 szinten
  • Kapcsolattartás a nemzetközi IT-csapattal az informatikai rendszerek, biztonsági szintek, hozzáférések tekintetében
  • Egyéb kapcsolódó adminisztráció ellátása, dokumentációk készítése
  • IT felhasználók számára hozzáférések engedélyezése, létesítése
  • Projektek IT támogatása és IT projektekben részvétel
  • Meglévő IT rendszerek, folyamatok fejlesztése, megoldások előkészítése L1 csapat számára
  • Microsoft rendszerek üzemeltetői szintű ismerete
  • Stabil hálózati ismeretek
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag:
  • havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap)
  • éves bónusz (másfélhavi alapbér vagy havi operatív bónusz munkakörtől függően)
  • letelepedési támogatás
  • belépési bónusz (bruttó 100 000 Ft)
  • hűségbónusz
  • baba bónusz
  • nyugdíjkezdő támogatás
  • Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
  • Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyaránt
  • Igényes munkakörnyezet
  • Vállalati mobilcsomag
  • Stabil vállalati háttér

Profession