Sudor semi-automat ( structuri metalice )

Start People

  • Eeklo, Oost-Vlaanderen
  • Vast
  • Voltijds
  • 1 maand geleden
DescriptionDescrierea postului :In calitate de sudor semi-automat, veti fi responsabil pentru sudarea semi-automata a structurilor din otel. Sarcinile dumneavoastra vor include sudarea elementelor structurale in conformitate cu cerintele si desenele tehnice.Sistem de lucru de zi sau in 2 schimburi (5-13/13/21, 10% indemnizatie in schimb).CompanyInformatii despre companie :Clientul nostru din Eeklo este specializat in productia de suporturi de montare pentru conducte, dar si diferite constructii metalice.ProfileProfil:
  • Experienta in sudare semiautomata, de preferat structuri metalice.
  • Cunoasterea diferitelor tipuri de otel si aliaje.
  • Abilitatea de a citi desene tehnice.
  • Detinerea certificatelor de sudura va fi un avantaj suplimentar.
  • Abilitatea de a lucra in echipa si atentie la calitate.
  • Cunostinte comunicative de engleza sau olandeza.
OfferOferta :
  • Angajare stabila intr-o companie renumita producatoare de structuri metalice.
  • Salariu corespunzator cunostintelor si experientei (de stabilit dupa efectuarea testelor de sudura).
  • Oportunitate de dezvoltare profesionala.
  • Atmosfera de lucru prietenoasa si conditii de munca profesionale.
  • Posibilitatea de a obtine un contract pe perioada nedeterminata dupa o perioada interimara pozitiva.
  • Contracte de munca belgiene.
  • Bonusuri rezultate din munca in baza unui contract belgian (indemniza?ie de vacanta, bonus de Revelion, concedii platite, rambursari de calatorie,...).