Pracovník/ce úklidu – Nemocnice Třebíč (pro OZP a OZZ)

Olman

  • Třebíč, Vysočina
  • 113,00 Kč za hodinu
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 24 dny
Nabídka: Pravidelný příjem, jistotu výdělku, mzda 112,50 Kč/hod
Přátelskou atmosféru
Když se Vám pokazí pračka, rádi Vám na ni půjčíme
Svou prací přispíváte ke zdraví lidí
Popis pozice: Stírání prachu
Vynášení odpadu
Mytí podlahových krytin
Provádění dezinfekce
Požadavky: Manuální zručnost
Fyzickou zdatnost
Věk od 18 let

Dobraprace

Podobné nabídky

  • Pracovník/ce úklidu - Nemocnice Třebíč (pro OZP a OZZ)

    • Třebíč, Vysočina
    • 112,50 Kč za hodinu
    Pracovník/ce úklidu - Nemocnice Třebíč (pro OZP a OZZ) O nás OLMAN SERVICE s. r. o. zajišťuje komplexní služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Správa je prováděna v adminis…
    • Před 24 dny
    • Snadno podejte žádost
  • Pracovník/ce úklidu – Nemocnice Třebíč (pro OZP a OZZ)

    Olman

    • Třebíč, Vysočina
    • 113,00 Kč za hodinu
    Popis pracovní nabídky Baví Vás uklízet? Máte rádi čistotu? Je pro Vás pořádek prioritou? Jsme rodinná firma OLMAN SERVICE s. r. o. se sídlem v Brně a uklízíme již 32 let. Rádi b…
    • Před 24 dny
  • Pracovník/ce úklidu - Nemocnice Třebíč (pro OZP a OZZ)

    Olman

    • Třebíč, Vysočina
    • 113,00 Kč za hodinu
    Požadavky Manuální zručnost Fyzickou zdatnost Věk od 18 let Náplň práce Stírání prachu Vynášení odpadu Mytí podlahových krytin Provádění dezinfekce Nabízíme Pravidel…
    • Před 24 dny