Inżynier spawalnik

IM Group

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Inżynier spawalnikTwój zakres obowiązków
  • Wdrażanie i kwalifikowanie technologii spawalniczych,
  • Nadzór nad pracami spawalniczymi,
  • Opracowywanie dokumentacji technologii spawania,
  • Badania wizualne spoin,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z spawalnictwem na linii produkcyjnej,
  • Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu spawalnictwa lub w trakcie studiów,
  • Znajomość norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy zespołowej,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu.
To oferujemy
  • Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego.
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na pełen etat)

Gowork