Mechanik

IDES Consultants

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Miejsce pracy: Tomaszów MazowieckiZadania / obowiązki:
  • Naprawa i konserwacja maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną w celu zapewnienia ciągłości maszyn
  • Bieżące wspieranie działu Produkcji w naprawie i serwisie maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania maszyn
  • Tworzenie harmonogramów napraw
  • Przygotowywanie analiz błędów
  • Aktywne uczestnictwo w budowaniu standardów pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Przestrzeganie zasad BHP
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie
Firma oferuje:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Dofinansowanie wypoczynku tj. wczasy pod gruszą
  • Dofinansowania/ paczki świąteczne
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych