Řidič na přepravu krmných směsí

  • Svitavy, Pardubický
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
Smazat/ Upravit/ TopovatHledáme kolegu/kolegyni na pozici řidiče na přepravu krmných směsí na farmu Vícov. Podrobnosti k pozici viz https://personalka.cz/670341 nebo u paní Ing. Barbory Čížkové na telefonním čísle 702 260 133. Životopisy zasílejte na email drupork@drupork.cz.

Bazoš

Podobné nabídky

  • Řidič MKD ŘP skup. C + E - frigo s praxí

    AD - sped Svitavy s.r.o.

    NÁPLŇ PRÁCE: řidič MKD - na pravidelné přepravy Jižní Itálie Neapol a zpět - CZ, možné i turnusy DALŠÍ POŽADAVKY: platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k tec…
    • Před 2 měsíci
  • Řidič/ka nákladních vozidel

    Kubik a.s.

    NÁPLŇ PRÁCE: stabilní zaměstnání na pozici řidič/ka nákladního vozidla ( kontejnerový natahovák) v prosperující společnosti. Jedná se o zodpovědnou práci, která je náležite finančn…
  • Řidič/ka skup. C, E

    Petr Skalnik

    NÁPLŇ PRÁCE: přeprava živých zvířat NABÍZÍME: možnost parkování v místě bydliště, služební osobní vůz, řidič jezdí pouze s jedním autem - nestřídá, prémie KONTAKT: telefonicky, e…