PRACOWNIK GOSPODARCZY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Biała Podlaska, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0907
Obowiązki:ogólne pilnowanie porządku na hali, jazda po części, konserwacja i naprawa urządzeń(godziny pracy 8-16)Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
Miejsce pracy: Białka 83, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca