Česká Lípa / Lovosice - Technik sítí elektronických komunikací

CETIN

  • Česká Lípa, Liberecký
  • 38 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Místo výkonu práce:
  • Českolipsko a Litoměřicko
Náplň práce:
  • instalace, údržba a servis optických, metalických a rádiových sítí
Požadavky:
  • SŠ vzdělání (SŠ – elektrotechnické zaměření výhodou)
  • dobrá znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve výškách
  • pracovní nasazení, týmovou spolupráci a schopnost učit se novým věcem
Preferujeme:
  • osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • znalosti a zkušenosti s optickými, metalickými a rádiovými sítěmi
Nabízíme:
  • zajímavou a zodpovědnou práci, skvělý kolektiv a příležitosti k dalšímu rozvoji
  • zázemí silné společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody např. týden dovolené navíc, 3 sick days, příspěvek na stravování, 18000 benefitních bodů a další výběrové benefity
  • služební mobilní telefon + neomezený tarif na volání a data po ČR, slevy pro rodinu a přátele, příspěvek na internet na doma
  • nástup možný ihned

CETIN