Gyógyszertári asszisztens / szakasszisztens

Heim Pál Gyermekkórház

  • Budapest VIII. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkakör: Gyógyszertári asszisztens/szakasszisztens
Feltétel: Gyógyszertári asszisztens/szakasszisztens végzettség
Előny: 2-3 éves tapasztalat (kórházi)
Feladat:
  • Gyógyszergazdálkodási feladatok
  • Laboratóriumi munka
Csatolandó iratok:
  • Szakmai önéletrajz
  • Képesítést igazoló okirat(ok) másolata
Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez
Benyújtás határideje: 2024.09.30
Benyújtás helye: Humánerőforrás gazdálkodási osztály 1089 Budapest, Üllői út 86.,
vagy
Elbírálás határideje: FolyamatosBérezés: Egészségügyi szakdolgozók bértáblája alapjánAz állás a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.A jogviszony létesítésének feltétele továbbá a 2020. évi C. tv.2.§ (4)-(6) bek. szerinti érvényes erkölcsi bizonyítvány.