⭕Údržbář

Trenkwalder Group

  • Domažlice, Plzeňský Staňkov, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
O násTuto pozici obsazujeme pro mezinárodní výrobní společnost zabývající se výrobou náprav pro stavební stroje, dílů pro vysokozdvižné vozíky a výrobou náprav pro zemědělskou technikuNáplň práce:
  • provádí činnosti související s údržbou budovy, strojů a zařízení, zajišťuje jejich provozuschopnost a provádí kontrolní činnost
  • provádí a zajišťuje činnosti související s úklidem venkovních a vnitřních prostor
  • vede stanovenou dokumentaci
  • podílí se na vypracování vnitřních pracovních předpisů
  • podílí se na zavádění nových zařízení a technologií do firmy
  • sleduje stav náhradních dílů a připravuje podklady pro jejich zajištění
  • realizuje plány střediska při dodržení veškerých vnitřních předpisů a kvalitativních norem
  • podílí se na zlepšení související s danou pracovní oblastí
Co od Vás očekáváme:
  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z oboru údržby objektu vítány
  • základní znalosti údržbářských prací /instalatér, seřizování a údržba strojů a zařízení, opravy, elektro práce/
  • základní znalost práce s počítačem
  • vyhláška 50 /§ 6,8,14/
  • pečlivost, svědomitost, flexibilita /držení pohotovosti/, zodpovědnost
  • ochota se dále vzdělávat
Co Vám můžeme nabídnout:
  • příspěvek na dopravu
  • dotované obědy /jídelna na pracovišti/
  • příplatek za držení pohotovosti
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • docházkový bonus, mimořádné prémie, individuální ohodnocení
Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

JenPráce

Podobné nabídky

  • Maintenance Tech-Electrical/Údržbář - elektro

    Shape Corp. Czech Republic, s.r.o.

    • Domažlice, Plzeňský
    Požadujeme: - USO/SŠ vzdělání technického směru - výhodou - Praxi ve výrobním podniku - výhodou - Manuální zručnost, pečlivost, samostatnost - Obsluha výrobního zařízení - Pln…
    • Před 1 měsícem
  • Stavební údržbář budov

    NQN company s.r.o.

    • Domažlice, Plzeňský
    • 18 900 - 25 000 Kč za měsíc
    Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky. Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizov…
    • Před 25 dny
  • Údržbář, přípravkář

    HATEC CZ s.r.o.

    • Zahořany, Plzeňský
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: SOU vyučení - obor zámečník, znalost práce na soustruhu, svařování a obsluha frézy. Nabízíme: 10.000,-Kč náborový příspěvek, 25 dní dovolené/rok, příspěv…
    • Před 6 dny