Brigáda na pozici Prodavač/ka v Chebu

Novák maso-uzeniny

  • Cheb, Karlovarský
  • 120,00 Kč za hodinu
  • Plný úvazek
  • Před 17 dny
Nabídka: Nabízíme:
  • Práci ve stabilní české společnosti na DPP/DPČ
  • Odměnu za práci = 120 Kč/hodinu
  • Zaškolení na prodejně
Popis pozice: Náplň práce:
  • Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu
  • Obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží
Požadavky: Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny v Chebu přijme na brigádu PRODAVAČE/ČKY.
(prodejna se nachází v objektu Penny marketu v ulici Ašská 2393/8).Požadujeme:
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a v sobotu
  • Praxi s prodejem potravin
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz

Dobraprace