Szerszámraktáros - M

Videoton

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 23 napja
Feladataid, ha minket választasz:
  • Legfontosabb, kiemelt feladata a műszakos termelés szerszámszükségletének biztosítása az aktuális termelési ütemterv alapján
  • Az üzletág szerszámraktár forgalmának koordinálása
  • Megrendelések előkészítése
  • Az élezendő szerszámok előkészítése, rendszerezése, az élezési megrendelések előkészítése
  • Készletek rendszeres ellenőrzése, raktári készlet nyilvántartása
  • A kereskedelmi rendelésekhez adatszolgáltatás
  • Az anyagigénylések alapján a beszerzési tevékenység koordinálása
  • Beszerzési árajánlatok kérése, megrendelések készítése, a rendelések teljesülésének figyelése
  • Reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás a partnerrel
  • A raktárforgalom számítógépen történő nyilvántartása, adatszolgáltatás
  • Jelentések, kimutatások készítése számítógépes rendszerben
Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • Középfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk
  • Havi br. 15.000 Ft-os Cafeteria keret (már az első teljes ledolgozott hónaptól)
  • Féléves és éves prémium
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, dinamikusan növekvő cég
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek
  • Egészségmegőrző programok
  • Vállalati üdülési lehetőség
PozícióSzerszámraktáros - MHelyszínSzékesfehérvárVállalatVT METAL Kft.Munkakör jellegeFizikai

Videoton