Projektvezető

Stanley Electric

  • Gyöngyös, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
  • Új termék bevezetés ütemtervének elkészítése, nyomon követése
  • Megvalósíthatóság tervezése
  • Projektek házon belüli és globális szervezése
  • Nemzetközi terméktervezéssel történő együttműködés
  • Projekten belüli feladatok koordinálása és nyomon követése
  • Új termék bevezetésért felelős interdiszciplináris csoportok irányítása
  • A társosztályokkal történő szoros együttműködés (Beszerzés, Minőségügy, Termelési mérnökség, Termelés)
  • Rendszeres projekt értekezletek összehívása, vezetése
  • Új projektek pénzügyi tervezésében való részvétel
  • Kommunikáció a vásárlóval. Prezentációk, kimutatások készítése.
  • Kommunikáció és együttműködés a sales részlegekkel
  • Vevői elégedettség biztosítása a projekt során. Vásárlói látogatások, auditok vezetése.
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben, illetve vezetőként
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point stb.)
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
  • Magabiztos fellépés
  • Precíz, pontos ugyanakkor gyors munkavégzés
  • Versenyképes bruttó bér
  • Cafeteria
  • Teljesítményarányos prémium
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a megpályázott munkakör és a fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Profession