Pomoćni prodavac | Pozao za studente, Novi Sad

  • Novi Sad, Južnobački okrug
  • Stalan
  • Puno radno vreme
  • Pre 14 dana
  • Konkurišite lako
Omladinska i studentska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i omladince. Preko omladinske i studentske zadruge možete pronaći oglase za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji.Pomoćni prodavacMesto: Novi SadOmladinska i studentska Zadruga Bulevar Vam nudi posao za studente i to na poziciji: Pomoćni prodavac.Mogu se prijaviti:
  • Studenti i učenici
Opis posla:
  • Potreban je veći broj studentata za rad na poziciji pomoćnog prodavca u butiku.
  • Pakovanje i slaganje garderobe.
  • Ispomoć potrošačima i direktan rad u prodaji.
  • Smene u dogovoru sa menadžerom.
Cena rada: 300 din/hZainteresovani kandidati na posao za studente se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:Ličnim dolaskom na adresu:Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Oz bulevar

Slični poslovi

  • KONOBARI I POMOĆNI KUVARI

    • Novi Sad, Južnobački okrug
    Restoranu VOJVODA u Novom Sadu potrebni konobari i pomoćni kuvari. Rad po smenama šest dana nedeljno,nedelja slobodna, plata dogovor. Sve bliže informacije telefonom na broj …
    • Pre 20 dana
  • Pomoćni radnik u veleprodaji (m/ž)

    Univerexport

    • Novi Sad, Južnobački okrug
    Mi Vam nudimo: Platu od 65.500 rsd plus dodatne stimulacije za ostvaren učinak Mogućnost napredovanja Rad u dinamičnom okruženju i uigranom timu Obezbeđujemo po zakonu: …
    • Pre 4 dana
  • Pomoćni poslovi metalne struke (m/ž)

    Metalum d.o.o.

    • Novi Sad, Južnobački okrug
    Potrebni nkv radnici metalne struke, sa ili bez iskustva, za pomoćne poslove Uslovi: Obezbeđena obuka za rad Prijava radnika Kandidati se mogu javiti putem telefona 063 1…
    • Pre 4 dana